Nieustannie staramy się poszerzać nasz zespół, który z pasją podchodzi do tego, co robi.

Dostępne stanowiska obejmują pracowników administracji i doradcy finansowego. Niezależnie od Twojego powołania, z radością powitamy Cię w rodzinie Step by Step Financial Solutions.

DORADCA FINANSOWY

Jesteś zorientowany na wyniki z doświadczeniem w sprzedaży ukierunkowanej na klienta? Jeśli pasjonujesz się rynkiem kredytów hipotecznych i usług finansowych, z przyjemnością porozmawiamy z Tobą o tej fantastycznej nowej możliwości!

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
- what makes you think that you will be great at working with people and helping them with their finances?
30 + 12 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować

Oferujemy:
Opcje zatrudnienia: kontrakt w pełnym wymiarze godzin lub samozatrudnienie.
Główne obowiązki:
– Odpowiedzialność za realizację celów poprzez pomyślne zakończenie procesu przyznania kredytu hipotecznego, ochrony, ubezpieczenia ogólnego i dochodów.
– Rozpoznanie potrzeb klienta w zakresie kredytu hipotecznego i jego ochrony oraz przedstaw odpowiednie rozwiązania.
– Odpowiedzialność za przestrzeganie procesów we wszystkich praktykach oraz za skuteczne przeprowadzanie ewentualnie wymaganych działań naprawczych.
– Profesjonalne zapewnienie wysokiego standardu jakości usług i wiedzy o produktach, zachowując wysokie standardy uczciwości, postępowania i zachowania.
– Tam, gdzie to możliwe, zalecaj ulepszenia i wnoś swój wkład poprzez działania, które mają to odzwierciedlać w kulturze całej firmy.
Osobowość oraz umiejętności, kwalifikacje i doświadczenie:
– Pełne kwalifikacje CEMAP lub równoważny.
– Umiejętność pracy pod presją czasu i w napiętych terminach.
– Umiejętności planowania i organizacji
– Zorientowanie na wyniki.
– Doświadczenie w sprzedaży zorientowanej na klienta z umiejętnością budowania profesjonalnych relacji z klientami na wszystkich poziomach.
– Pasja do rynku kredytów hipotecznych i usług finansowych.

AMINISTRACJA

Potrzebujesz zmiany?! Szukasz pracy, w której będziesz doceniany?
A może chcesz pracować u zaufanego pracodawcy, który w tych niepewnych czasach zapewni Ci stabilne warunki zatrudnienia?

16 - 2 = ?

Oferujemy:
Dostępne opcje zatrudnienia: na kontrakt w pełnym wymiarze godzin oraz na pół etatu lub samozatrudnienie.
Elastyczne godziny, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.
Oferujemy stawkę uzależnioną od doświadczenia i udokumentowanych osiągnięć.
Wymagania i zakres obowiązków:
Dobra znajomość języka angielskiego
Telefoniczna obsługa klienta
Kontakt z bankami i firmami prawniczymy
Obsługa pakietu Office
Umiejętności planowania i organizacji czasu pracy
Doświadczenie w sprzedaży usług zorientowanej na klienta.
Powinieneś być w stanie nadążyć za trendami rynkowymi w zakresie obsługi klienta
Musisz być graczem zespołowym, umiejącym pracować pod presją czasu
Jeśli jesteś osobą entuzjastyczną , pełną energii i lubisz pomagać ludziom, to ta praca czeka właśnie na Ciebie.